Přidej se k nám na Facebooku!!!

Moje Tenerife

Dovolená na Tenerife? Klikněte zde, vyberte zájezd a jeďte!!!Lago Martiánez


Lago Martiánez (Costa Martiánez) je umělé vytvořené jezero napouštěné denně čerstvou mořskou vodou, a pýcha městečka Puerto de la Cruz. Je jedním z nejvíce obdivovaných příkladů moderního využití skalnatého pobřeží.


Vytvořil jej prestižní tým odborníků v čele se slavným umělcem Cesarem Manrique z Lanzarote. Lago Costa Martiánez perfektně ladí s tradiční kanárskou architekturou a pyšní se původní rostlinami a původní plastikami.

Umělé jezero s 27.000 krychlovými metry mořské vody, to jsou čtyři bazény pro dospělé a tři dětské bazény postavené přímo na pobřežních skalách městečka Puerto de la Cruz. Opravdu skvělé koupání, bazény jsou různě hluboké, lehátko v ceně, slunečník za příplatek, každé ráno pomocí vodotrysku a fontány napouštěné čerstvou mořskou vodou, pokud to chcete zažít na vlastní oči a kůži tak musíte jít dopoledne (viz video). Velmi čisto, krásně udržovaný areál.


K dispozici je celá řada barů, restaurací, stánků a kasino dává komplexu zvláštní vitalitu a tento půvabný areál je jednou z nejvýraznějších atrakcí celého ostrova Tenerife.


Otevřeno celý rok 10 - 17 hodin, vstupné dospělí: 5,5 EUR, děti: 2,5 EURPanoráma 360º

Panoráma zdeFotogalerie

Lago Martiánez, komplex bazénů Martiánez, Tenerife Lago Martiánez, komplex bazénů Martiánez, Tenerife Lago Martiánez, komplex bazénů Martiánez, Tenerife
Všechny fotografie zde


Mapa
Video Lago Martiánez


Klíčová slova: Lago Martiánez, Puerto de la CruzAutorem větší části fotografií je J. Krásová www.krasova.com