Přidej se k nám na Facebooku!!!

Moje Tenerife

Dovolená na Tenerife? Klikněte zde, vyberte zájezd a jeďte!!!

Dovolená na Tenerife

Vaší dovolenou (nejen na Tenerife ale i na dalších Kanárských ostrovech) můžete vybírat zde. Pokud hledáte rychlou nabídku LAST MINUTE zájezdů do celého světa klikněte zde


Autopůjčovna

Na Tenerife (podobně jako na ostatních Kanárských ostrovech) si můžete půjčit auto nebo motorku. Ceny se pohybují od 35 EUR a výše / 1 den, a příjemná je i cena benzínu která se pohybuje okolo 0,85 EUR (benzín je na Kanárských ostrovech osvobozen od daně). Doporučujeme rezervovat auto předem, půjčení na místě je komplikovanější a především dražší. Rezervace online je zdarma, lze měnit i bezplatně zrušit.


Vyplatí se vybírat z rozmyslem: když je cena při online rezervaci u některé půjčovny mnohem nižší než u ostatních, pak při vyzvednutí auta budete nejspíš požádáni o poplatek mezi 100-200 EUR. Jsou to výlohy na pojištění a podobné skryté poplatky. Některé požadují zastavení částky kolem 1000 Eur z Vaší kreditní karty.

TIP: slušná půjčovna nemá žádné skryté poplatky!!! Údajně slušné půjčovny jsou např. Cicar, Autoreisen, Orcar, Pluscar. Nedobré zkušenosti jsou se společností GOLDCAR.


Máte dobrou/špatnou zkušenost? Podělte se s ostatními uživateli, pište prosím na adresu mojesardinie@seznam.cz. Děkujeme.